ČTYŘI TRENDY PODZIMU

Módní trendy se mění neuvěřitelnou rychlostí, a tak se někomu může zdát velmi složité pochytit, co je právě IN. Rozhodla jsem se pro vás proto vybrat čtyři trendy, se kterými během letošního podzimu rozhodně uspějete. A věřte, že tisíce k tomu potřebovat nebudete.

Dívka s perlami… v šatníku 

Určitě jste si mohly všimnout, že obchody jsou doslova zaplaveny kousky s perlami. Ať už je to svetr, kožená nebo plátěná bunda nebo snad triko, perličky jsou teď aktuálním trendem. A proto by ve vašem šatníku alespoň jeden takový kousek neměl chybět. Já mám doma bundu s perličkovou aplikací na ramenou i zádech a všichni se mě na ni neustále ptají. Výhodou těchto kousků je, že nepotřebují nijak zvlášť kombinovat. Jsou výjimečné samostatně, a tak je postačí vzít s obyčejnými teniskami nebo basic kousky.

Trefa do červeného

Barvou, kterou rozhodně nic nezkazíte, je červená. Ať už sáhnete po sytě červené mikině a nebo jen černý outfit doplníte červenými doplňky, neprohloupíte. Tato barva je totiž aktuálně tou nejpřitažlivější. Když ji poté doplníte o nude líčení a stejnobarevnou rtěnku, nikdo z vás nespustí oči.

Třeste se v rytmu módy

Pohupují se ze strany na stranu v rytmu vaší chůze, zakryjí kila navíc a jsou stylové. Třásně mě prostě baví. Především sukně s několika střapci je kouskem, který se ve vašem šatníku neztratí. Hodí se k bomberu, kožené bundě a i k těm nejobyčejnějším topům.

Shearling jacket jako jednička v chladných dnech

Jistě jste už během minulého podzimu a zimy tyto bundy postřehly. Nosí je nejznámější bloggerky, celebrity a jsou na stojanech v prvních řadách. To proto, že jsou jednoduché, teplé a hlavně vypadají dobře za každé okolnosti. Pokud tedy svou „shearling jacket“ ještě nemáte, určitě do nějaké investujte. Neprohloupíte.

With love Káťa

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *