LONDON, JAKO KDYŽ SE VRACÍM DO RODNÉHO MĚSTA

Jsou dvě hodiny ráno a já jsem se právě vrátila z Londýna, kde jsem byla tentokrát pracovně, ale našel se čas i na zábavu. Ve čtvrtek, když jsem odlítala, jsem si říkala, že ten Londýn vezmu z jiného úhlu, ne přes foťák, ale prostě jen tak očima, a budu se snažit zapamatovat si zase něco jiného, než to, co důvěrně znám…. Pár z vás se mě ale za těch mojich pár (málo) Instastories zeptalo, kam na kafe, jídlo, na party. Tady to máte, článek na přání :*

(out of control when I am in London— 😀 )

Londýn očima a srdcem rok poté aneb malý travel guide právě po Londýně. Jak tam cestovat, jaká letiště jsou nejlepší, kam jít na kávu, kam na cupcake nebo dobrou snídani a pozvánka k prohlédnutí si mých 1000 fotek na mém Facebooku.
Jestli chcete rychle vědět všechno důležité, tenhle článek je pro vás!

Inspirace k tomu, kam jet před Vánoci máte také na blogu a myslím, že v předvánoční době Londýn musí navštívit každý (kdo nemá klaustrofobické sklony nebo nnesnášenlivost kvůli milionu lidí v ulicích). Jediná nevýhoda je, že vám opravdu doporučuju to nejlepší, co můžu a zřejmě to objevilo už miliony dalších lidí na světě. Tohle město zřejmě nemá limity na počet lidí, které dokáže pohltit.

London’s four – kde žít, jíst, nakupovat, co dělat – článek, nad kterým jsem úrávě zapřemýšlela a říkala si, že bych teď něco změnila, ale je jasné, že teď jsem jinde, než jsem byla před dvěma lety a že se člověk trochu mění a vyvíjí, ne?

Přecijen ale vám doporučím jednu nově objevenou Insta-kavárnu, kde dostanete třeba blueberry matcha cafe nebo růžové ibiškové a krom toho si můžete dopřát supr #avotoast nebo #acaibowl. Místo se jmenuje Farm Girl cafe v Notting Hillu a kromě modrého kafe, bych doporučila úplně všechno!

Vím, že jsem nepřinesla nic nového, ale nechala jsem vás zavzpomínat na to, co jsem už napsala, ale ono je občas super vyměnit objektv za oči a vychutnat si to, na co přes foťák nemáme oči. Na chvíli opravdu koukat na detaily na obchodech, na lidi, jak se smějí a jak si při typickém anglickém obědě vypráví anglické vtipy (které vtipné prostě nejsou) a jak jí oběd, který je každou neděli úplně totožný.

Nechte se inspirovat a podnikněte spontánní výlet na ostrov, který pak budete nadosmrti milovat!

With love, Karol

 

 

Share:

2 Comments

 1. Říjen 10, 2017 / 8:35 am

  Myslím, že to vůbec není na škodu, si trochu zavzpomínat. Já ten foťák za vlastní oči měním v poslední době čím dál častěji! 🙂

  • Karolina Sramlova
   Říjen 11, 2017 / 12:21 pm

   Je to tak a ja moc rada fotim nebo koukam na svet pres fotak, ale obcas je proste cas to vymenit!
   Dekuju moc :* love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *