OBDOBÍ BAREV A LÍČENÍ JE TU!

Podzim je mým nejoblíbenějším ročním obdobím. Všechno je krásně barevné, venku pobíháme ve svetrech či lehkých bundách a večery jsou klidnější než kdy jindy. Úspěchaný život zkrátka odnesly poslední paprsky léta, a proto mám i větší chuť se parádit. Což znamená v make upu jediné – konturování a zkoušení!

Zatímco v létě na sebe dáváme všemožné matující produkty, během podzimu a zimy si se vším můžeme více pohrát a vyzkoušet něco nového. Tento rok není jiný. Sáhla jsem totiž po zcela nových produktech značky Lancome, se kterými se nalíčím během jízdy v taxíku, ale i v pohodlí domova.

Rozhodla jsem se vám proto sepsat článek, jak se připravuji každý den a co aktuálně nechybí v mé kosmetické taštičce a kabelce.

Jako první začínám v líčení vždy s make upem, i když artisti si zarytě stojí za tím, že by se měli jako první dělat oční stíny. V mé kosmetické taštičce si své výhradní místo ukradl tekutý make up Teint Idole Ultra Wear, který mě zaujal především svou lehkou konzistencí a neodolatelnou vůní. Nanáším ho každý den, ať už je pondělí nebo neděle. Oproti jiným produktům totiž nepůsobí jako maska, a proto jsem kolikrát zapomněla, že ho na sobě vůbec mám.

Jakmile je vše zakryto, nanáším korektor, ze kterého jsem absolutně učarovaná. Teint Idole Ultra Wear Camouflage je totiž opravdu ULTRA krycí a stačí ho jenom malý kousek, který s přehledem rozmažete. Dávám ho pod oči a tam, kde je ho zrovna třeba nejvíce.

No a teď k tomu, z čeho jsem aktuálně nejvíc nadšená – tyčinky Teint Idole Ultra Wear, které mají nezaměnitelné vlastnosti s makeupem. Mám tři odstíny – nejsvětlejší na rozjasnění, střední v mém tónu pleti a poslední o dva odstíny tmavší pro konturování. Tento produkt upřednostňuju především, když je období chřipek a nos brousím kapesníkem každé dvě minuty. Make up krásně opraví a dají mu nový život. Rozjasňující a konturovací sticks zase splní velmi přirozenou úlohu a já nevypadám přemalovaná. Zkrátka vše jak má být!

Tak teď už víte, jak u mě vypadá podzim a zima a já už se teď netěším, až začnou ty třiceti stupňové pařáky, kdy jen jízda v tramvaji je tím největším trestem. Máte to někdo podobně?

With love Káťa

*článek vznikl ve spolupráci s Lancome
Share:

1 Comment

  1. Deni
    Říjen 20, 2017 / 9:05 pm

    Káťo, mluvíš mi z duše. Teplé počasí kvůli líčení také nemusím. V zimě se cítím mnohem víc sebevědomá. A ty tyčinky jsou super tip. Už jsem jednu objednala!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *