DÁMSKÁ JÍZDA V PAŘÍŽI

Už jsem zase skoro v tahu,  ale ještě rychle z hotspotu z Ruzyňského letiště sepisuji článek o naší super party v Paříži, kam jsme s Nike holkama vyrazily na běh centrem. Bylo to naprosto geniální a já vím, že s touhle partou si ještě užijem!
Takže jak jsme se vůbec v sobotu večer octly v Paříži a co jsme tam dělaly? Článek o čistě dámské jízdě v Paříži <3

Ne nadarmo bylo natočeno milion filmů o dámských jízdách a ne nadarmo se říká, že jsou právě tyhle jízdy nejlepší. Sice jsme se neoctly ve vile v Los Angeles, kterou jsme následně nezdemolovaly, nezabily člověka, ani se neopily do němosti (inspirace ze všech filmů, které jsem o dámských jízdách viděla a tak si tyhle jízdy představovala :D), ale břicho ze smíchu mě bolí ještě dneska a nohy z chození taky.

Program byl jasný, běh 10km Nike Paris centre, kde jsme měly prezentovat Nike women tým. O tom vám ale napíšu samostatně, protože tahle zkušenost pro mě znamenala víc než několik řádků.

Zpět k programu. Když někam jedete s pěti dalšíma holkama, pro které je Instagram denním chlebem, je jasné, jaká místa navštívíte (upřímnost nade vše:D) . Pomohl nám k tomu tenhle článek, který je vlastně pěkným guidem, jak PROJÍT Paříž za dva dny.

  1. Eifel Tower za západu i východu slunce je takové MUST, ale vyplatá se vstát a neo naopak jíst večeři na schodech Trocadera. Občas je restaurace prostě přežitkem, který si dovolíte jednou za pár dní, ale pak si užijete daleko více street food, už kvůli atmosféře!

  2. La Maison rose – nutnost, kvůli které jsme se vyhrabaly na Sacre Coueur přes milion lidí a absolutně to za to nestálo. Cukrárna, která slibovala ty nejrůžovější makronky a nejsladší kávu. ZAVŘENO, ale i tak ten výlet stál za to, když jsme několikrát narazily na pouliční umělce, kteří nám hráli na přání. Procházka pravými pařížskými ulicemi okolo pařížského návrší doporučují šest Veronik z šesti (kolikrát se vám v parte sejdou tři Veroniky, tak jsem to rovnou zaokrouhlila).
    Kytička z Provoní nám dělala radost z Prahy až do Paříže <3 <3 <3

  3. Pařížské mosty a Notre Dame, ikony ke kterým se jde po takévé francouzské náplavce, kde každý nasává teplé slunce babího léta.

  4. Louvre, vstávačka v 6 hodin a naprosto vyprázdněný prostor, kde prostě fotku chcete mít. Vzpomínáte na Šifru mistra Leonarda? Pak mi dáte za pravdu, že Louvre představuje přesně to ikonické místo z filmu, které na vás okamžitě hodí náladu misteria a při pohledu do pyramidy se vám zamotá hlava z té geometrie uvnitř. Když se do ní opře ranní slunce, na atmosféře to ještě přidá a já se těším na příště, kdy zase budu mít možnost projít nejen venkovní, ale i vnitřní prostory ikonického Louvre.

Ulice, pouliční umělci, kytky, holčičí smích (protože problémy máme všechny stejný), vůně kávy nebo makronek… To je nálada, kterou jsem si z Paříže odnesla pro tenhle výlet a moc děkuju těm svým, že jsme si užily výlet, který byl tak trochu dobrodružstvím, ale tak trochu velkým zážikem, na který se nezapomíná.

Tak Au revoir Paris a welcome to Bali <3

With love, Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *