RANDOM

Dlouho jsem se neozvala, já vím. Posledních pár týdnů jsem se totiž vzpamatovávala z náročné operace, která mě upřímně zmohla víc, než jsem čekala. A tak se ozývám až nyní a rovnou vám přináším dávku fotek nafocených během poslední doby. Karol se pro tentokrát nepřipojila, protože si užívá sluníčka a moře na Bali a pravidelně se s vámi o své zážitky z Indonésie dělí. Pro tentokrát vám tedy musím stačit jen já. Doufám ale, že načerpáte inspiraci a odpočinete si po šedém pondělí. Já jsem upřímně dost smutná z toho, že se nám krátí dny a začíná být tma už okolo čtvrté hodiny. Člověk má pocit, že nic nestíhá a den má jen pár hodin. Má to někdo podobně?

Po operaci jsem nemohla kousat, a tak jsem byla 14 dní odkázaná na tekutou stravu. Díky tomu, že si dělám často smoothies, neměla jsem o kombinace nouzi a dokonce vyzkoušela několik nových. Tohle je jedna z nich.

Čas na obměnu šatníku. Svetry a kabáty, vítejte!

Taky milujete nachos? A zkoušeli jste je zapečené? S kamarádkou jsme si je udělaly s mletým masem, čedarem, chilli a rajčaty.

Otevření Blondies baru, které jsem si moc užila, protože jsem potkala Aničku, se kterou jsem se dlouho neviděla. A protože jsme byly obě dost hladové, nakonec jsme skončily na nudlích v NEB.O.

Lancome mě umí zlepšit den i v práci 🙂

Při zadání kódu „lovekata“ získáte 15% na nákup na danielwellington.com, kde momentálně probíhá prázdninová akce.

Nedělní focení pro Korff, kde byla skvělá nálada.

Máte rádi Lace up ankle boots?

A to je z mých fotek z iphone vše. Doufám, že se máte dobře a stejně jako já si užíváte každého momentu, protože věřte, že až přijde chvíle, kdy nebudete moc, budete litovat.

With love Káťa

 

Share:

2 Comments

  1. Viki
    Listopad 10, 2017 / 10:46 am

    krásne fotky 🙂 mne naopak nevadí, že sa skracujú dni 😉 ani tma mi náladuu nepokazí !

    Viki Ceglédyová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *