JAK SI PŘEDSTAVUJU ŽIVOT – BALI

Měli jste už někdy v životě pocit, že jste v pravý okamžik na pravém místě a nejen chvilkově, ale dlouhodobě? Že všechno zapadá do sebe a ač e neděje nic, děje se vlastně všechno? To je přesně pocit, který mám když se procházím sama po pláži, do uší mi hraje oblíbená muzika, kterou je zvuk oceánu a vidím zapadat slunce za horizont. Jako by mi patřilo všechno a všechno plynulo jak má.

Každý to místo má jinde, ale pro mě je to tady a teď.  Bali pro mě znamená strašně moc. Nejsem klasický turista, který si koupí hotel a projíždí místa, která jsou známá nebo na která bychom se měli podívat. Žiju tady, jako by to byl můj domov a tak to taky vypadá. Ranní surf, skvělá snídaně, práce, kterou mě tu baví tvořit, večerní procházka po pláži a všudypřítomí psi, Bali děti a tradice, které tu ctím se vším všudy.

Před několika lety, když jsem se stěhovala do Londýna, myslela jsem si, že jsem typická městská holka, ale to jsem se šeredně spletla. Město ze mě dělá uspěchaného člověka, který se za něčím honí ať jsou to peníze nebo práce nebo kariéra. Taková jsem pořád, ale už peníze vnímám jinak – jako něco, co potřebuju, ale ne pro nové kabelky, boty nebo party. Jsou prostředkem k tomu, abych žila život, který chci.

Bali pro mě znamená moc a tady je výčet toho, co vlastně Bali pro mě je..

Pláže, hodně pláží a každá je jiná – jedna s chrámem, jiná zase se schody dlouhými a strmými. Jedna průzračně modrá, jiné nazelenalá. Každá jiná a krásná! Až na ty odpadky, které moře tak často vyplavuje, až je z toho smutno :/
Poslední fotka je pořízena dronem a díky Gilli travel, že mě s touhle věcí seznámili! Takhle vidět Tanah Lot je nádhera!


Výhledy na moře, kdy mě baví pozorovat jen vlny a surfaře… Tohle pro mě znamená život!

Rýže, všude rýže nebo výhled na rýži. Všude je rýže a obživa pro tisíce balijců.

Jídlo! Zdravé, chutné a hlavně čerstvé. Ikdyž už ryby nejím, nebo alespoň teď ne, tak byl zážitek potápět se s mantama a pak si vyrobit oběd na opuštěný pláži.

Surf, plavky, pár triček, no make up, salty hair a spoustu dobrodružství… a můj šperk od Mooyyy jewelery. Díky moc za element ohně, který jsem nesundala od darování a taky neplánuji sundavat!

Psi a západy slunce bez filtru. Občas nebo dost často ztrácím slova, když na tohle koukám…

 

Doufám, že jste si užili Bali fotky, které vás nemají naštvat, ale mají říct, že jakékoli roční období i fáze života jsou krásné, jen to v tom musíme najít <3 Sice s těžkým srdcem odjedu, ale odjedu, abych zase mohla přijet.

With love Karol

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *