JÍDLO NA BALI VOL.2

Víte, na co jsem málem zapomněla? Na slibovaný druhý článek o jídle na Bali (první zde), takže pokud máte teď chuť nebo hlad, odložte čtení na později. Varuju před fotkami, nad kterými se vám sběhnou všechny chutě!

Snídaně a moje nejoblíbenější jídlo dne, pěkně velká a chutná. Většinou jsem volila mezi Acai bowl na tisíc způsobů ať už s banánem, mangem, dragon fruit nebo třeba chia seeds a spirulinou. Druhou volbou bylo pro slané dny Avocado, kterého se nemohu nabažit a to doslova. Třetí volbou byly veganské lívance a panebože nejlepší jídlo pod sluncem!

 

Oběda večeře. Někdy oboje dohromady, někdy každé zvlášť. Snažila jsem se na Bali poslouchat své tělo, které mi říkalo, co bych měla jíst. Nakonec jsem zjistila, že mi nejvíc vyhovovalo vypustit úplně maso, živočišné výrobky typu mléko nebo vejce. Proč jsem se rozhodla vypustit to, čeho jem předtím jedla nejvíce? Zkusila jsem se jednou neřídit tím, co je psáno a poslouchat to, co mi říká to vevnitř a najednou je mi lépe. Uvidíme, co se mnou udělá Praha, kde možná budu mít jiné potřeby, ale už teď vím, že odpověď na všechno je stejně vevnitř a nikoliv venku. #whatasurprise 


Peloton super shop a menu navržené Gypsealust, která žije v Canggu a je jednou z mých Insta inspirací <3 Total in love s tímhle vegan burgerem!

Vyberte si salát a my vám ho uděláme. Prostě ši zaškrtněte! (typical Bali – jídlo dostanete na papíře nebo banánovém listu a vyberete si ho ve výloze. TOP za 16 korun)

Já si jdu dát snídani a jdu si nechat snít o Bali food! Pokud máte cestu na Bali nebo máte jen otázky, sem s nimi na Instagramu (kde jsou označené většinou i místa, kde se můžete takhle zdravě přejíst) nebo tady. Myslím, že přes kafíčka a jídlo na tomhle ostrově jsem odborník!

With love, Karol

Share:

2 Comments

  1. Saab
    Prosinec 13, 2017 / 4:26 pm

    Mňám, slintám 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *