TRIP S KÁMOŠEM

Jak už jistě všichni víte, Londýn je pro nás obě s Karol velkou srdcovou záležitostí. Nejenom proto, že nás dal dohromady, ale také se v něm cítíme velmi dobře. Když jsem tak s kamarádkou přemýšlela, kam si na čtyři dny zmizím vyčistit hlavu, Anglie byla jasnou volbou. Během pár minut jsme koupili letenky a těšili se, že za dva týdny vyrazíme. Jenže to bych nebyla já, aby se něco nestalo…

Jakmile se blížil den odjezdu a já už byla hlavou dávno v Shoreditch na trzích, přišla mi zpráva, ve které stálo: ,,Nemůžu odjet.“ Kamarádka mi to jenom pár hodin před odletem odpískala a já najednou seděla u kamaráda v obýváku, kam jsem si šla pro metr, abych si změřila batoh, smutná. Obvolávala jsem snad všechny své kamarádky, ale každá něco měla. Ať už to byla práce, škola nebo jiné povinnosti, nikdo neměl čas. Můj kamarád Dan na mě jen koukal, jak chodím po místnosti, zoufale se držím za hlavu a nevím, co budu dělat. V tom jen pronesl: ,,Vlastně jsem si říkal, že bych hrozně rád jel do Londýna.“ Ve stresu mi samozřejmě nedošlo, co tím myslí, a tak jsem jen nepochopeně kývla a dál zběsile ťukala zprávy do mobilu. ,,Vlastně asi ani nic nemám,“ dodal. V tu chvíli jsem zvedla hlavu a pochopila, že můj parťák pro další dobrodružství sedí přímo přede mnou. A víte co? Dan to fakt hecnul. Do tří ráno jsme řešili přebookování letenky a jen dvě hodiny na to seděli na letišti naprosto vychechtaní, jak to celé dopadlo.

A můžu vám říct, že od té doby jsme se usmívat nepřestali. Dovolená s kámošem, rozuměj opravdu kámošem, který po vás nic nebude chtít, pro mě byla jednou z nejlepších. A já bych vás teď ráda vzala na náš výlet s sebou.

Doufám, že jsem na vás alespoň trochu dýchla tu londýnskou atmosféru a brzy do mého milovaného města dorazíte taky.

With love Káťa

Share:

6 Comments

 1. Listopad 27, 2017 / 7:36 am

  Někteří kámoši jsou prostě k nezaplacení! Londýn mou srdcovkou není, ale fotky se ti povedly!

  • Katerina Pifflova
   Prosinec 23, 2017 / 10:05 am

   Přesně tak. Já jsem byla vždycky spíš #teamkluci. Kamarádek tolik jako kamarádů nemám. Děkuju moc za pochvalu 🙂

  • Katerina Pifflova
   Prosinec 23, 2017 / 10:05 am

   :*

 2. Saab
  Prosinec 13, 2017 / 4:25 pm

  Boží fotky, Kačí!

  • Katerina Pifflova
   Prosinec 23, 2017 / 10:06 am

   Děkuji moc, Sabi 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *