TROCHU PŘÍRODY POD STROMEČEK

Vánoce se kvapem blíží a my si pro vás proto připravily článek o tom, jak na poslední chvíli obzvláštnit dárky. Zabalit je do balícího papíru je totiž umí naprosto každý a i když je následně ovážeme hezkou stužkou, přijdou nám stále bez nápadu. Stačí přitom tak málo…

Jak už jistě víte, obě jsme s Karol tak trochu perfekcionistky. Vše musí být dokonalé a dokud tomu tak není, nejsme ve své kůži. Když jsme se letos bavily o balení dárků, obě jsme se shodly na tom, že nás nebaví každý rok jen krabice obalit papírem a převázat stužkou. A tak jsme začaly přemýšlet nad tím, jak každý dárek ještě vylepšit.

Nápadů přišlo několik, jen ten jeden se dá ale realizovat na poslední chvíli. Jelikož je jmelí opravdu na každém kroku, rozhodly jsme se jím dozdobit i naše dárky.

Kdo tedy nechává balení dárků na 23. prosince jako my (jmelí bohužel nevydrží déle než 3 dny), nechť se inspiruje.

Pro naše dárky jsme si vybraly přírodní balící papír, aby krásně doplnil jmelí. Dárky tak budou nejen pěkně zabalené, ale také ekologické a to je fajn, nemyslíte?

K balení používáme oboustrannou lepící pásku, protože není hezké, když je izolepa na dárku vidět.

 K přírodnímu papíru a zelenému jmelí jsme vybraly černou stužku. Někomu se to na Vánoce může zdát ponuré, nás to však baví mnohem víc, než všelijak barevné balící papíry.

Samozřejmě nezapomeňte na jmenovku. Tu si můžete vyrobit ze čtvrtky a nebo kartonu a následně na ní kromě jména dopsat nějaké přání.

Hezké svátky a co nejpohodovější Štědrý den,

With love Káťa & Karol

Share:

2 Comments

 1. Mirka
  Prosinec 22, 2017 / 9:59 am

  Holky, i vám krásné svátky. Jmelíčko koupím a dozdobím <3

  • Katerina Pifflova
   Prosinec 23, 2017 / 10:02 am

   Mirko, moc ti děkujeme a doufáme, že dárky s ozdobou potěší! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *