RANDOM

,,On už je leden,“ říkaly jsme si s Káťou, když jsme se poprvé v novém roce potkaly. Konec roku jsme si obě pekně oddřely v práci, ale samozřejmě si našly čas i na kamarády a nějakou tu malou oslavu Silvestra. Tímto bychom vám tedy chtěly z celého srdce popřát, ať je pro vás nový rok plný splněných očekávání; ať jsou vaše životní výzvy jen tak těžké, aby vás posouvaly dál a ať je denně překonáváte; ať chytnete každou šanci, která vás potká. Prostě ať se máte o trošku lépe než jen dobře a ať je rok 2018 ten nejlepší, co jste dosud měli <3
My na blogu začneme se článkem, který máte stejně nejraději – prosincový random.

Z kraje prosince jsem teprve přijela z Bali a upřímně se divila, co je to za zimu??? Jako fakt? Ještě teď je mi pořád a všude zima a to jsem tu už asi 6 týdnů. Prosím, bude už léto?

 
Na-kd fashion outfity, které mě zachránily v prvních dnech! Vy se v příštích dnech můžete těšit zase na slevu 20% s naším kodem, tak sledujte naše stories 🙂

Kolikrát jsem byla v Cafefinu? To bych asi nedokázala spočítat. Od Bali jsem přešla na jiný způsob stravování a v prvních dnech/týdnech, jsem nemohla najít místa, kde bych mohla jíst. Teď už si zvykám a objevuji nová místa, ale Cafefin je stejně mezi mými TOP 3 restauracemi a tak to asi i zůstane 🙂

Měla jsem možnost vyzkoušet si nový Olympus OM-D EM 10 Mark 2 na akci ve Vnitroblocku, kde jsme se učili fotit za různých podmínek a jestli může existovat láska na první dotyk, tak je to právě tenhle foťák!

Bloges Market v Apple museu. Nebo snad vypadá, že máme v rukou jiné telefony 🙂 ?

Jídlo = Vánoce! Nebo to tak není? Wine and Food market je druhým mým místem v TOP 3. Musím se ale pochlubit, že jsem si zapomněla dát cukroví a vlastně jsem neměla ani jeden kousek. Čeho jsem ale měla o to víc, byla pizza a sushi. Tak co je lepší, že 😀 ?

 

Vánoce, hory, Silvestr…. Moje dny a minuty, kdy jsem šťastná ať už proto, s kým jsem, nebo proto kým jsem a kde jsem.
Děkuju moc za tyhle Vánoce, které byly sice hektické, ale když byste se mě zeptali teď, řeknu, že byly super (alespoň něco po tom roce, který stál za …. ).

Tak já vám teď přeju všechno, co jsme přály na začátku a ještě o moc víc! HAPPY 2018

V prosinci jsem zvládla hory hned dvakrát a dokonce i to samé místo. Do Špindlerová mlýna jsem vyrazila nejen na zahájení sezony, ale také na konec roku.

Na openingu Queens jsem také nemohla chybět. Prodejna je za mě super vzdušná a industriální. S holkama jsme tam navíc ochutnaly nevšední příchutě tonicu a rozšířily své wishlisty minimálně o jednu věc. Klasicky 😀

Ačkoli jsem se zařekla, že se nebudu přejídat, vyrazila jsem těsně před Vánoci na tyhle dobroty s mojí kamarádkou Marianou. Nebudu vám popisovat, jak nám po tom bylo. Tak strašně jídlo jsme nemohly nechat, a tak jsme to spořádaly beze zbytku.

Překvapení do práce od Lancome.

Nenechala jsem si ani tento rok ujít trhy v Drážďanech, které jsou podle mě jedny z nejkrásnějších.

no words needed.

Před Vánoci mi udělalo radost několik balíčků. Jednu z největších jsem měla z řetízku od Moyyy, který má na sobě symbol vzdušného znamení.

Moje jediné použitelné fotky ze Špindlu. Jako každý rok jsme sem s holkama vyjely na Nový rok a parádně jsme si to užily. Uteklo to jako voda, ale odvezly jsme si krásné zážitky, a to především proto, že jsem se snažila být offline.

Novoroční ohňostroj nad Prahou mi přijde jako super závěr dnešního článku. Ráda bych vám totiž popřála hlavně zdraví a spokojenost.

With love Káťa & Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *