MOŽNÁ SE TAK NARODILA…

… možná je to serum na řasy 😀 To je titulek k dnešnímu a pro mě tak trošku netradičnímu článku. Jak víte, moc beauty bloggerka nejsem, ale na druhou stranu dokážu ocenit, když něco funguje. Před několika lety jsem byla platinová blondýna, s napletenýma umělýma vlasama až do půlky zad a s umělýma nehtama i řasama. Teď? Dočtete se v dnešním článku.

Za pár let, co se změnila Karol, změnil se i můj přístup k sama sobě. Vlasy prodloužené nemám (ikdyž o tom dost často uvažuju a sním, že zas budou až po pás), platinová blondýna taky nejsem (protože prostě barvit neustále vlasy od kořínků až ke konečkům mě nebaví a hlavně mi vlasy ničí), nehty umělé nemám (to ale už je fakt pohádka před patnácti lety, kdy jsem experimentovala s gelem a měla nehty tlusté při nejmenším dva milimetry a pak nemohla ani bankovku z pultu sebrat). 

O čem je ale dnešní článek, jsou řasy. Dlouhá léta jsem je nosila umělé metodou řasu na řasu tak, aby vypadaly co nejpřirozeněji. Časem se ale změnil můj přístup sama k sobě a já jsem se začala starat o svůj zevnějšek jinak a to přirozeně. Shodila jsem umělé řasy, ale zbyly mi po nich oči, které jsem na obličeji skoro hledala, jak vypadaly malé. Neměla jsem skoro žádné řasy, které by mi dokreslovaly tvar a barvu očí, protože mi je i ta nejšetrnější podoba umělých řas totálně zničila.

Začala jsem používat serum, o kterém dneska píšu. Serum Hair plus pro mě byl zázrak, který za několik málo měsíců docílil toho, že se nemusím malovat, když nechci. Najednou moje řasy získaly přirozený zatočený tvar a délku, kterou jsem vždycky chtěla.
Jaký je princip? Nanesete jednou denně (a nutné je být na začátku pravidelný), štětečkem ke kořínkům řas linku  a je hotovo. Jednou denně, večer před spaním. Po pár měsících používám serum jak se mi zachce a řasy drží pořád stejné.

Na trhu je spousty podobných výrobků, ale musím říct, že jsem hned na začátku narazila na serum, které má i podle uživatelek nejlepší složení a účinky. Nejen, že neštípe do očí, ale také funguje nejlépe díky svoji receptuře. Serum pochází původem z Německa a jeho výrobcem je značka Tolure.

Kde ho koupit? Třeba zde, přímo od české distribuce.
Já ho mohu jen doporučit a hlavně doporučit přirozenou krásu <3

 

With love, Karol

Share:

4 Comments

 1. Natálie
  Únor 15, 2018 / 9:03 am

  Ahoj, můžu se zeptat, nezdá se ti, že by ti řasy sérem trochu “prořídly”? Známá totiž sérum používá (nevím, jestli stejné) a zdá se mi, že bych její ,původě husté řasy, dnes na jedné ruce spočítala…

  • Karolina Sramlova
   Březen 1, 2018 / 7:01 pm

   Tyjo, myslím, že spíš ne. Naopak! Jsem nadšená, že nemusím nosit řasenku a řasy vypadají natočeně a hustě. Tohle serum je stejně podle mě to nejlepší a trhu, proto jen doporučuju!

  • Karolina Sramlova
   Březen 1, 2018 / 7:02 pm

   Já jsem to přesně začala používat jako náhradu umělých, proto určitě zkus – jen musíš vydržet! Trvá to chvilku 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *