SOLDIERS

Když mi Kája zavolala, jestli nepojedeme na největší freeski event ve střední Evropě, stála jsem zrovna v drogerii, vybírala si šampon a do toho řešila x pracovních konverzací. Řekla jsem jí, že je téměř nemožné, abych Soldiers dala celé. Jenže pak se příjemné spojilo s prací a já jí šťastná volala, že se mnou i mýma kamarádkama může počítat. A tak jsme v pátek 9. března po práci sedly do aut a vyjely směr Deštná, kde jsme zažily ten nejlepší víkend za poslední dobu.

Nejenom, že jsme viděly neuvěřitelné skoky, triky a jízdu na lyžích, ale taky jsme pořádně vypnuly a užily jsme si jedna druhé. Přišlo mi, že přesně takový výlet byl potřeba. Měly jsme s Kájou obě vcelku osobní krizi v tom ohledu, že jsme jen pracovaly „od nevidim do nevidim“, a tak trochu rezignovaly směrem k soukromí.

Ty dva skvělý dny nám ale znovu ukázaly, že to jde obojí, jen člověk musí umět říct ,,NE“ a být víc nad věcí. Však ony některé povinnosti počkají. Žijeme jen jednou ne?

Abych se ale vrátila k tomu, co jsme na Soldiers zažily – mimo finále, během kterého se nám opravdu tajil dech, co všechno tak mladí kluci dokážou ve vzduchu, jsme si zalyžovaly, pochutnaly na výborné svíčkové s šesti a večer strávily v místním party stanu, kde první večer zahrál náš drahý Nobodylisten a další den noc probudili PSH. Uteklo to bohužel jako voda, a tak jsme už v neděli do aut usedaly celé smutné, že musíme do Prahy.

A proto jsme si slíbily, že příště na Soldiers nebudeme chybět. Pojedete s námi?

Před odjezdem jsem si s Kájou udělaly posilňující smoothie, které teda dost bodlo. Cesta totiž byla dost náročná.

With love Káťa & Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *