VŠE O VLASECH

Taky každý den koukáte z okna a doufáte, že to sluníčko, které tam občas vykoukává za mraky (a někdy nám toho svitu dopřeje více), už zůstane a neschová se minimálně do srpna? Já to tak mám, ale zároveň si říkám, že nám ta zima ještě dává slušný čas k tomu, abychom pracovali na sobě – ať na svém. těle v podobě tréninku, nebo na osobním rozvoji nebo třeba na naší vizáži. Dneska se tedy budeme bavit o vlasech,a já prozradím, co jsou výrobky a moje must haves, na které nedám dopustit a v mé malé koupelně je vždy najdete!

1. Kadeřník

Jako základ vždycky počítám kadeřníka. To je pro mě něco, na co jsem tak maličko kašlala v minulých měsících a teď si říkám, jak blbá jsem mohla být, že přeci péče profesionála je tak moc potřeba. Naposledy jsem u kadeřníka byla v srpnu – ano, blogerka, co se pořád fotí, byla u kadeřníka v srpnu. Je to maličko ostuda, ale je to tak.
O moje vlasy se stará nenahraditelný Petr Heidinger (@heidingerpetr). Myslíte si, že to mám zadarmo, ale pravda je úplně opačná. Občas se stane, že nám někdo nabídne péči zdarma, ale kadeřník je něco, co prostě nechci měnit, ikdyž si připlatím a RÁDA! Koukněte se, co dokázal minule – ani jsem nevědela, že moje vlasy vypadaly takhle zezadu, jinak bych tam byla už před pár měsíci 😀

2. Vitamíny pro vlasy Hairburst 

Jsou to vitamíny a šampony, kterými jsem krmila měsíc své vlasy a je to hned vidět. Vlasy mám pevnější a začaly mi růst. Konečně!
Používám i šampon, který nejen že hezky voní, ale vlasy po něm mám několik dnů svěží. Je to rozhodně rozdíl, oproto šamponům z drogerky, kterým už ale opravdu odzvonilo!
Jenmalá poznámka – ty z drogerie sice krásně pění, ale taky toho vyplácáte prostě několikrát tolik a ještě k tomu si musíte vlasy mýt skoro denně. To není okej!


3. Péče

Pro after péči používám značku Label.m. Od této značky, kterou používám už nějaký ten pátek, mám
nejraději inzenzivní masku Honey and Oat (link jsem vám dala jen na novější typ, ale účinky má podobné), která mi vlasy krásně uhladí a vyživí. Používám jí jednou za týden a jsem ráda, že mi dokáže dlouho vydržet.
Olej, který hned po vyfoukání vtírám do konečků a mimo jeho krásnou vůni, se mi konečky netřepí. Olejíček nemastí a tak nějak jsem si zvykla bez něj nevycházet z bytu, nebo dobře – s košem vyjdu 😀 
Suchý šampon – a teď ruku na srdce, holky – pro koho není suchý šampon zachránce číslo jedna?
Používám ho druhý nebo třetí den po umytí a vyřeší i větší problémy spojené třeba s randem po fitku. Vyřeší prostě všechno a tenhle krásně voní a nezatěžkává vlasy jako ty z drogerií.

4. Styling

Styling, pro který jsem si pořídila kulmo-krepovačko-žehličku. Miluju multifunkční výrobky a tahle Rowenta Elite kombinace je přesně pro mě. Jednak mi vlasy natočí, zadruhé mi je vyrovná (alespoň na půl hodiny) a taky nakrepatí. Jsem nadšená i z doby, kterou se nahřívá a nestačím si skoro ani vyčistit zuby 🙂
Za mě to byla super volba, kterou jsem se projednou taky trefila. Většinou na technické výrobky nemám moc štěstí, ale tady jsem se trefila fakt do černého a nemusím mít v koupelně žádného jiného pomocníka.

Snad jsem vás provedla svým arzenálem a procesem od začátku do konce a těším se na komenty nebo třeba vaše tipy.

With love, Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *