ZPÁTKY DO DĚTSTVÍ. LESK JE NOVÝ MAT!

Když se řekne lesk, představím si vždy svoje poprvé s kosmetikou. Lesk byl totiž prvním produktem, který jsem mohla během puberty používat, a tak jsem ho tahala doslova všude. Jenže tenkrát tento výrobek ještě znamenal cosi ulepeného na puse, na co se chytaly vlasy a vysušovalo to pusu. Když jsem tedy trochu dospěla, na velmi dlouhou dobu jsem na ně zanevřela a později je nahradila matnými lesky a rtěnkami. Lancome ale nyní přišel s novinkou L’Absolu Lacquer, který má nelepivou a lehkou texturu, což zajistí nejen příjemný pocit na rtech, ale také hydrataci. A já se proto jednoho dne rozhodla vzpomenout si na dětství a lesk na rty nanesla na rodinnou sešlost. Jaké klišé, co?

Téměř každý měsíc se snažíme s rodiči alespoň jednou pořádně vidět. Vzhledem k tomu, že je mám rozvedené, je to pro mě s časovým rozdělením o to težší. U mamky se vždy sejdeme úplně všichni – od bráchy až po dědu nebo nevlastní sestry. Zkrátka Itálie, jak má být doprovázená spoustou jídla, smíchu a starých historek. To s taťkou většinou udržujeme ten náš mětký život a zajdeme na dobré jídlo, do kina nebo si děláme movie nights na plátně zatemnění v jeho domě (to patří k mým favoritům).

A právě když jsem se s tátou viděla naposledy, rozhodla jsem si na rty nanést právě výše zmíněnou novinku od Lancome. Lesk v odstínu 134 Brilliant je jemně červený, a tak jsem splnila rovnou dvě věci najednou – po velmi dlouhé době jsem na rtech měla takhle veselou barvu a rovnou s pořádnými odlesky. A kupodivu mě to vůbec nevadilo, naopak. Když jsem procházela kolem zrcadla, vždy jsem se na sebe podívala a přišla si jiná, více rozzářená. Taková jarní, jemná, plná energie (přestože jsem spala 5 hodin a pracovala dlouho do noci). A dokonce i táta si toho všimnul, a to je opravdu co říct.

Co se týče výdrže a produktu jako takového, hodne mě překvapila jeho textura, která opravdu vůbec nelepí. I výdrž byla slušná (po třech hodinách jsem ho obtahovala po jídle). L’Absolu Lacquer je navíc produkt, který můžete vrstvit, a tak si samy zvolíte intenzitu odstínu, od toho nejjemnějšího, až po nepřehlédnutelný.

 

No já musím říct, že jsem si tenhle malý návrat do puberty užila a určitě lesk zařadím k matu. Co myslíte?

With love Káťa

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *