CESTOVNÍ POLOVINA 2K18

Probouzím se hodně časně zrána do dalšího týdne, který bude zase asi pěkný fičák, ale i tak nemůžu dospat a sama se budím už v šest ráno. Já, noční pták, který většinou sám od seve vstává až tak okolo osmé, je najednou už od šesti v plné zbroji a připraven to pondělí začít o trochu dřív. Je to trošku nezvyklé mít volný čas po ránu, ale upřímně bych si na to dokázala hned zvyknout. Řekla jsem si, že vám napíšu o mých plánech pro rok 2k18, protože není nic motivačnějšího a lepšího, než se na něco těšit!

Začátek roku začal asi tak rychle, jako kdybych před týdnem slavila Silvestra. O to rychleji jsem ale přečkala zimu, kterou obecně v Prazemoc nemusím. Hory miluju a tam sníh má být klidně celoročně, ale zima ve městě? Vyhýbání se autům rozstříkávajícím rozbředlý sníh na chodce, nepatří k mým oblíbeným adrenalinovým sportům. Zima je ale over a já už dva týdny mám viditelně lepší náladu (pochopitelně, protože sluníčko mi jí prostě dodává).
Pochopitelně je ale moje nálada spojená se spoustou cestovních plánů na tenhle rok. Osobní a pracovní si schovávám na jindy.

Kam se chystám? 
Chystám se projet Čechy a poznat více míst, to je můj slib mně. Pořád toužíme po zahraničních dobrodružstvích, ale u nás je taky hezky. Nikdy jsem o tom neuvažovala takhle, ale přišlo to samo, stejně tak rychle, jako nápad na tenhle článek.
Barcelona – město, které je několik let na mém travel listu a tenhle rok si jí prostě splním.
Musím zmiňovat Londýn? Sice tam jedu jako domů, ale také si uvědomuju, že už to můj domov není, a tak si můžu denně dovolit snídani ve městě nebo brunch včetně Prosecca a vůůůůbec se za to nestydět!
Dostáváme se ale ke konci první poloviny roku, kdy mám v plánu procestovat Rakousko (a dozvíte se brzy, co to bude za splněný sen), dovolená s holkama na Mallorce ještě před létem.
Léto je jedno z období, které miluju v Čechách. Proč jezdit k moři, když můžu surfovat, wejkovat a užívat si tady…? Nejsem tedy fanouškem letních dovolených, ale o to víc to zase rozjedu na podzim, kde si zatím fantazii meze nekladu.

Myslím, že plánů bylo až dost pro tuhle chvíli a že by byla škoda vám vykecat všechno (logicky).
Závěrem ale chci napsat, že pocit těšení se na něco mi dává spoustu energie, kterou občas v práci tahám až z paty. V momentě, kdy ale mám jasný cíl, pocitově je všechno jednodušší a ten pocit prostě mám ráda.
Pokud teda nemáte v práci nebo ve škole ten správný drive, možná je na čase naplánovat dovolenou!

Outfit by Tally Weijl, který jsem si teď dost oblíbila!

With love, Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *