FESTIVALOVÁ SEZONA ZA DVEŘMI

Festivalová sezona je za dveřmi a já jsem připravena! Tohle léto. bude zase topový a to ještě nezačalo. Kromě toho, že se s holkama chystáme na spoustu festivalů v čechách a možná dokonce na Slovensku, ale moje léto začíná už sledováním festivalu v Cannes. A co vám dneska představím? Přeci moje must haves pro tuhle sezonu.

Letošní léto se ponese v duchu nude  barev a tomu odpovídá i můj základní kit, ve kterém jsou:

1. Stíny v Color Riche La Palette nude, kde najdu všechny barvy od krémové až po tmavě hnědou, což mi zaručí prostor pro kreativu na mých víčkách. Jsem zvědavá, co tam vymyslím 😀

2. Tatoo segnature tekutá linka, která v mém looku nemůže chybět a je možná jedinou kosmetickou vymožeností, se kterou si myslím dokážu poradit. Rozhodně ale drží neuvěřitelně a přežije, doufám, každou party!

3. Řasenka Paradise Exatic, kterou na první dojem zbožňuju už teď. Nejen, že řasy opravdu ale opravdu prodlouží, ale nelepí řasy k sobě a vydrží den i noc. Z ní jsem fakt nadšená!

4. Paradise Exatic barva na obočí se štětečkem, která sice mně nevyhovuje tak, jako zbytek výrobků, ale jde jen o to vychytat odstín a intenzitu. Já jsem zatím spokojená s mojí tužkou, která je také od Lorealu. Žádný učený ale z nebe nespadl, já tomu dám další pokus a do léta si vychytám používání, protože balení má u mě jedničku.

5. Tvářenka krásně rozjasní a v kombinaci s jemnými třpytky jsem s ní naprosto spokojená

Protože tenhle look je inspirovaný všemi milovanou Doutzen, najdete ho komplet zde a já pro vás mám soutěž. Dneska nikoliv na blogu, ale přímo na stránce Notina, kde můžete vyhrát cestu do Cannes! Kdo by jel omrknout letošní červený koberec? Nesoutěží se ale jen o zájezd, ale ve hře je spoustu dalších výher.

Tak co, jdete do toho taky?
Přináším vám slunce do skoro letních dní a zasoutěžte si a jeďte do Cannes zahájit festivalovou sezonu…

 

With love, Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *