SPOLEHNOUT SE

Je to už nějaký pátek, co jsem vám něco napsala. Od té doby se toho docela hodně změnilo. Tedy abych to uvedla na pravou míru, změnilo se toho opravdu dost. Od mého pohledu na některé věci až po mé soukromí. Jedno mi ale zůstalo, a to moje přesvědčení, že bez rodiny, pravých přátel a spolehlivých věcí se v životě neobejdu. Možná si teď budete klepat na čelo, když řeknu, že sem řadím i make-up, ale je to tak. Jakmile mám produkt, na který vím, že se mohu spolehnout, mohu se soustředit na další a daleko podstatnější věci. Když jsem začala spolupracovat se značkou Lancome, byla jsem nejprve dost skeptická a nedůvěřivá. S prvním vyzkoušeným produktem tyto pocity ale opadly a já se dokázala absolutně zamilovat.

Opravdu jsem totiž zatím nenašla produkt, který by mi od nich nevyhovoval. Jasně, něco mi zabere lépe, něco hůř, nikdy to ale nebyl průšvih. Když jsem tedy dostala nabídku opět vyzkoušet jejich produkty, neváhala jsem ani minutu, přestože jsem neprožívala zrovna šťastné období.

V momentě, kdy mi došla první zásilka, jsem řešila opravdu vážné věci a neměla na nic, jako je zkoušení kosmetiky, náladu. Jenže když mi došla řasenka – mimochodem Monsieur Big od Lancome – načla jsem naprostou klasiku, řasenku Hypnôse. Dostala jsem několik odstínů – hnědou, černou a extra černou. Jelikož mám ráda výraznější líčení, hned jsem otevřela Extra Black a opět jsem se zamilovala „na první dobrou“. Nejenom, že se úzkým štětečkem (pro mě překvapivě, mám raději ty tlustší) výborně nanáší, ale drží celý den a nedělá cucky. A teď to nejdůležitější – nerozmazává se! A to ani v těch pařácích, které nás zrovna trápí.

Z Hypnôsky, jak já ji ráda nazývám, se zkrátka stala moje kamarádka pro každý den, do kabelky, na dovolenou, fesťák… prostě kamkoli. Mohu se na ni totiž spolehnout. A o tom to je. Nejenom v životě, ale i v kosmetice bychom měli mít své favority, které nás podrží v -10, ale také v osmatřicítkách. V radostných, i těch slabších chvílích (brečení s Hypnôskou vyzkoušeno – žádnou pandu z nás neudělá). Zkrátka a dobře bychom měli vědět, že investice se nám vyplatí a ještě se nám vrátí.

Je tomu už totiž více než dva měsíce, co jsem ji otevřela a stále není suchá a dělá řasy krásné jako na začátku. A to se mi bohužel zatím s žádnou řasenkou nestalo.

Můj tip tedy zní – buďte krásné a nebojte se spolehnout i na věci či lidi, do kterých byste to nikdy neřekli. Budete překvapeni.

A pokud byste chtěli zkusit štěstí, neváhejte se zapojit v soutěži právě o řasenku Hypnôse – tady!

 

With love Káťa

 

Share: