ELEKTRIC BRUNCH

V poslední době jsme s Karol blog zanedbávaly, přiznáváme. Oběma se nám totiž život dost zamotal, odehrálo se v něm plno věcí – až bych řekla, že jsme si životní příběh prohodily. Nyní jsme se ale rozhodly opět vrátit do „blogerského světa“ v plné síle, a tak jsme si na to sedly. Jak jinak, než u snídaně, na kterou nás pozvali zakladatelé nové kavárny v centru Prahy Elektric Café.

K naší schůzce jsme přizvaly i naší oblíbenou Barču, která s námi jezdí nejen na různé akce, ale také často (především s Kájou) s námi fotí. Pro všechny byla snídaně něčím speciální. Zatímco Karol se radovala, že se nemusí ptát na složení jídla, jelikož téměř všechny byly veganské, my s Barčou celé dopoledne mlsaly, aniž bychom si uvědomily, že v pochoutkách není lepek nebo živočišné potraviny.

Nejvíce u nás všech zabodovaly matcha lívance, které zde servírují s čerstvým ovocem a javorovým sirupem. Byly nadýchané, přesto zasitily. Velmi nám také chutnaly chleby, nejvíce asi ten s hráškovým pyré. Zkrátka a dobře jsme si na dostatek kvalitního jídla nemohly stěžovat.

A proto jsme se o tuhle parádu rozhodly podělit i s vámi. Tak nechte oči otevřené, čas najíst se jimi, přichází!

A kam chodíte rádi na brunch vy? Dejte nám tipy!

With love Káťa

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *