DOKONALE MAT(OUCÍ)

Jestli jsem něco v posledním roce opravdu řešila, byla to pleť. Přestože jsem s ní nikdy neměla problémy a mezi kamarádkami patřila k těm, kterým se závidí, že jsou celý den matné a jejich pokožka je bezchybná, po náročné říjnové operaci mě pořádně potrápila. Na lících se mi dělaly pupínky a make-up, který jsem dříve používala, jsem musela zahodit. Přišlo tedy velké dilema – jaký produkt ho nahradí?

Díky dlouhodobé spolupráci s Lancome jsem mohla vyzkoušet jeden z jejich nejúspěšnějších „kousků“, a to Teint Idole Ultra Wear, z jejichž řady například nedám dopustit na korektor. A přestože jsem nikdy nebyla fanda make-upů, na kterých je uvedeno, že vás podrží po 24 hodin, s jeho pravidelným používáním, jsem si tento produkt doslova zamilovala. A víte proč? Po více jak půl roce pravidelného docházení ke kosmetičce jsem začala mít opět svou hezkou pleť a mohla jsem na ni upozornit rozjasněným make-upem. A právě v tom je Teint Idole Ultra Wear jedničkou.

Nebudu přehánět, když řeknu, že mě čtyři lidé v jeden den řekli, jak krásnou a hebkou pleť teď mám. Dokonce i provozní v hospodě pod mým domem pronesl cosi jako: ,,Vypadáš jako by tě někdo projel Photoshopem!“ 😀 Pokožka zkrátka vypadá zdravě, hebce a já mám najednou zase pocit, že na ni mohu upozornit.

Mimo make-up jsem navíc začala používat matující pudr, bázi a fixační sprej, které Lancome představil jako novinky, čímž u mě zabodoval. Vždy jsem totiž byla tak trochu „úchyl“, co kontroluje, jestli se neleskne. S tímto combem mohu tuto starost pustit z hlavy, tedy rozhodně na delší čas než dřív. Báze Prep & Matt totiž pokožku hezky připraví na nános make-upu, pudr Long Time No Shine ho zacelí a zafixuje a sprej Fix It Forget It se postará o to, aby výdrž líčidel byla co nejdelší.

Tím nejdůležitějším měřítkem je pro mě ale to, že ani jeden z produktů nezhoršuje stav mé pleti. Od podzimu minulého roku totiž opravdu poctivě zkoumám složení produktů a dávám si pozor na zbytečné „jedy“, které pleť jen zatěžují, tvoří na ní komedony a nebo jiné nedostatky. Dříve jsem těmto věcem nedávala žádnou váhu, vůbec jsem neřešila, že make-up může podpořit jejich tvorbu a stav pleti zhoršovat.

Jsem proto nadšená, že všechno jde ruku v ruce a cítím se zase dobře a svá. Nic důležitějšího v cestě za spokojeným já totiž není.

With love Káťa

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *