ZLATÁ HOLKA

Koukáte se pravidelně na můj Instagram? nedávno jsem totiž udělala velké rozhodnutí a přestěhovala se. A víte co? Jsem šťastná, ikdyž nebydlím zatím v baráku, ale bytě, což obnášelo velkou redukci mých tisíců kusů oblečení a šperků. Co z toho vyšlo za výsledek?

Vzala jsem tenhle čin jako duševní očistu. A jak se mi ulevilo!
Vynesla jsem z bytu snad sto kilo věcí (mimo jiné lístky z koncertů, zažloutlá přání k narozeninám, obrázky, tkaničky z bot, které se mi mohly zaručeně hodit :D, staré obrázky), které jsem moha buď v rukou přehazovat a říkat si, k čemu bych je tak asi potřebovala, nebo jsem je mohla vyhodit a zbavit se tak tíhy toho, co jsem si dlouhodobě skladovala.
Musím přiznat, že pokud jsem o mou kreativitu v tom, jaké věci zcela určitě použiju, pak si tleskám ještě nyní. Barevné papíry na fotky Flat lay, hrnečky různých velikostí a barev, do kterých jsem si udělala kafe reálně tak dvakrát, fotogenické, ale naprosto nepraktické misky na ovoce a milion dalších věcí, které jsem prostě vyhodila ráda.

Co mi ale zbylo, s tím jsem opravdu chtěla žít dál a taky dál žiju. Podzim je pro mě zlatým obdobím, kdy všechny doplňky ladím právě do zlaté, takže je vám jasné, co jsem si nechala v prvním šuplíčku své šperkovnice.

Zlaté hodinky jsou mým „must have kouskem“ a letos jsem šla do zlato-černé kombinace a trefila jsem se sama sobě do vkusu.
Dalším kouskem, který jsem si vybrala jsou náramečky, které mi připomínají módu z 80.let. Proč? kombinace perlové barvy spolu s kuličkami a kamínky. Mně se zdají přímo šité na míru a hodí se mi snad ke všemu aniž bych to musela ladit.
Náušnice jsem si vybrala lehce odlišné od ostatních kousků, ale nosím je i samostatně. Minimalistické a krásné, jak jsem slyšela od pár kamarádek.

Prostě kolekcí GUESSjewellery se mi tahle značka, kterou jsem jako menší milovala a pak ji na chvíli opustila, přesně hodila do vkusu a děkuji, že jsem se stala podzimní GUESSgirl.

Novou kolekci hodinek a šperků najdete  na prodejnách GUESS a FADE v celé České republice a na Slovensku. Jak se vám líbí a jaký z mých kousků by ozdobil váš podzim?

With love, Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *