20 motivačních minut pro hezčí tělo

 

Každý potřebuje motivaci k tomu, aby něco udělal. Ať jde o cvičení, denní úklid nebo třeba o učení se na testy, školu… Někdy si začátek představujeme jako start raketoplánu, ale ve skutečnosti? Na většinu věcí existuje jednoduchá odpověď, tak nehledejte složitosti a začněte! 

 

BodyBody Karlovo náměstí je to, co donutilo mě pořádně začít a hlavně, nepřestat.Ono jednou jít je jednoduchý, ale nepovolit a nepřestat nebo neodložit začátek až na leden, je sakra těžký zvlášť, když je jen lehce nad nulou a opustit postel nebo vyhřátou kancelář.
Než se dostanu ke cvičení, musím zdůraznit, že jsou to lidi, konkrétně trenér, který mi dodává chuť vždy překonat samu sebe a jít a pak mi hlavně vlastně dává ten skvělý pocit den poté, kdy mě tak nějak bolí tělo z toho, že jsem cvičila, že moje endorfiny pracují na maximum, že se vlastně ještě před tréninkem těším na ten skvělý pocit, když jdu z tréninku a pomalu si zpívám radostí 🙂
Dočtěte až na konec, kde jsem vám vypsala ještě další důvody, proč miluju právě BodyBody Karlovo náměstí!

 

Popořadě tedy o BodyBody, protože to není jen tak nějaký trénink.

Je to 20 min trénink, který procvičí až 90% svalové hmoty
Každá svalová reakce je podpořena elektrickým impulzem, takže je účinnost cvičení výrazně zvýšena oproti běžnému tréninku ve fitku.
Každý trénink je vlastně individuální trénink, kdy se mi trenér věnuje na 100%, proto je už pocitově kvalita mého cvičení prostě větší.

Na trénink chodím nalehko! Prostě si nic s sebou neberu kromě podprsenky na cvičení.
Na tréninku na mě čeká tričko a kalhoty, vždy voňavě vyprané a čisté. A proč? Protože na sebe hned na začátku navléknu oblek, ke kterému je připevněna jednotka spojující mně a monitor, na kterém přesně vidím, kolik „proudu“ je pouštěno do jaké části těla.
Co je výhodou studia na Karlově náměstí? Je to jedno z nejmodernějších studií v Praze vůbec, a to znamená, že můj oblek není připojen k monitoru.
„Karlák“ je taky jedním z největších studií a jen čistě můj názor – podle mě je to nejhezčí BodyBody studio.

Jak cvičení působí na mě?

  • 20 minut, který mě díky variabilitě každého z tréninků vždycky dají něco navíc. Vždycky mě něco na těle bolí a vždycky mě cvičení baví.
  • zaměření je na ty partie, které chci procvičit
  • času mám málo, a proto ocením a opravdu OCENÍM, že trénink probíhá 20 minut, 5 minut regenerace a za 40 minut od vstupu můžu pokračovat.
  • před prvním tréninkem jsme provedli měření mých tělesných hodnot a těším se na další měření.

 

Závěrem jsem chtěla napsat, že fakt není tak moc důležité, co děláte, ale to, že vás to baví. Mě BodyBody na Karlově náměstí baví a pokud vás článek zaujal, mrkněte na jejich stránky pro víc informací obecně o BodyBody a třeba si vyzkoušejte hodinu, abyste mohli pocit, o čem mluvím.Bude soutěž Tak sledujte můj Instagram pro více informací 🙂

With love, Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *