ABOUT US

Katerina Pifflova & Karolina Sramlova


[x_text class=“center-text „]Jmenujeme se Káťa (21) a Karol (29). Obě pocházíme z Čech, ale dohromady nás dal Londýn. I přesto, že jsme každá jiná, sdílíme stejnou lásku. A to k psaní a inspiraci okolí.

Blogem WITHLOVEK.cz vám chceme přinést nejen užitečné tipy, ale také pozitivní energii a motivovat vás k tomu abyste byli šťastní a dělali to, co vás skutečně baví (ať je to cokoli). A hlavně! Abyste vše dělali S LÁSKOU.[/x_text][x_text class=“center-text „]Co Karol práskla na Káťu?

Káťa (@withlovekata) je redaktorkou v Mediální skupině Mafra, pracuje a žije v Praze. Miluje fastfoody – nevím, kde je to na ní vidět :), ale jsem svědkem toho, že lásku nepředstírá a je častým zákazníkem – i přes to, že ví, jak špatné jsou. V obchodě s kosmetikou dokáže strávit hodinu a nic si nekoupit. Jednoduše jí ty produkty fascinují a musí si je všechny prohlédnout. Miluje Miley Cyrus a je jí jedno, co si o tom okolí myslí. Ráda pozoruje lidi v tramvaji (v metru se jí dělá špatně a autobusem nejezdí) a přemýšlí, jak by je udělala šťastnější nebo hezčí.

Naopak nesnáší odrosty, mastné vlasy, palačinky, lži a arogantní lidi.

A co je její sen? Procestovat svět![/x_text][x_text class=“center-text „]Co Káťa práskla na Karol?
Karol (@withlovekarol) je Marketing, Sales & Event Managerka, která žila v Londýně, ale srdce převážilo rozum a přestěhovala se zpět do Čech (prý natrvalo). Miluje sport a běhání. A to o něm, když jsme se poznaly, prohlašovala jak ho nesnáší. Haha! Pak že něco nejde. Kája je bývalou úspěšnou reprezentatkou České republiky ve sportovním aerobiku, tedy z nás dvou ten správný sportovní nadšenec. Kromě sportovních aktivit také zbožňuje Pick & mix se sladkostmi (paradox), svoji rodinu, skutečné přátele a seriál Gossip girl. V každém se snaží vždycky najít to nejlepší a řeší problémy za ostatní. Což se jí často nevyplácí.

Naopak nemá ráda motorky, kterých se bojí stejně tak jako všeho hmyzu, co létá; buchtičky se šodo a falešné lidi.

Co je jejím snem? Buďte si jisti, že to bude spojené se sportem, tím adrenalinovým. Ale o tom až jindy 🙂

A nezapomeňte – cokoli děláte, dělejte s láskou!

With love K&K[/x_text]